Emo básnička a normální stránky

27. 05. 2008 | † 16. 01. 2009 | kód autora: 35s

Jsem smutná
nikdo to nespraví
myšlenka cudná
nejde mi z hlavy
žiletky ostré
tepny mi hladí
prý je to dobré
všechno to spraví
krev moje sytí
žiletky chladné
a na hrob kvítí
brzo mi spadne
kdyby mne potkala
nádherná chvíle
už bych neplakala
bylo by mi mile
však ty chvíle milé
už nejsou tu
došla jsem do cíle
dám sbohem životu
proč se mnou zůstává
smutný okamžik
život můj ustává
místo sbohem, řeknu dík.

Sprosty sms

Gambrinus,to je znacka,ten vam jatra nepomacka.


Hodne divky se dostanou do NEBE! Potvory se dostanou VSUDE! Jestli jsi nebyla hodna tak si pro Tebe prijdu a odnesu si te do PEKLA! LUCIFER

Mrdej dokud je tvrdej, az bude mekkej, tak toho nechej

Kazdej nemuze bejt chytrej, protoze to by pak bylo na svete tolik chytrosti, ze by z toho byl kazdej druhej uplne BLBEJ.


Az se ti bude zdat zivot peklem, vlez do hajzliku, prikrej se deklem.

Divkam: Chyt tuhy pyj, sedni prudce, vrt se a pri tom vyj.

Existuji 3 druhy zvuku, ktere lidske ucho neslysi: ultrazvuk, infrazvuk a hukot v klade.

Kdo chce miti tvrde kulky, at ji denne alaburky!

Zivot je tak trapny, Boze ... jako uprdnuti u souloze

Nevadi ze nestoji , hlavne ze pevne visi.

Nevaz se, podvaz se ! Sexuologicky ustav.

Nevaz se, odvaz se ! Horolezci s.r.o.

Dej si vecer buchtu s makem, probudis se s tvrdym ptakem!!


Kdo ma ruce v kapse, ten si honi vrabce.

Po soulozi s mrchou, osvezte se sprchou.

 

Konec života- návod

...Lidi berte to jako legraci,je to ze stránek vtípků a zábavy.Nic doma nezkoušejte nebo ti havrani se fakt nudit nebudou!!Fakt nedělejto to.Je to jenom legrácka...

  1. Oběsím se doma na háku od lustru. Bydlím-li sám, nezapomenu zavřít plyn a otevřít okno - kdo to má pak čuchat, po měsíci. Volím dostatečně dimenzovaný hák a lano, není nic horsího, než když se sebevražda promění na distorsi kotníku. Hubu si přelepím leukoplastí, abych nepoblil toho, kdo mě bude odřezávat).
  2. Pokud nemám hák, nebo se utrhnu, dojdu se oběsit na půdu na trám (židli s sebou a nezamykám se, aby policie nemusela vyrážet dveře - zejména to platí u těch starejch plechovejch protipožárních).
  3. Pokud bydlím v paneláku, kde není půda, tak skočím z okna. (Padám zásadně mimo hlavní chodecké trasy a na asfalt, abych se havranům líp seškraboval. K zemi se přibližuji po hlavě, aby to bylo tutový a abych neplýtval financemi na zdravotnictví)
  4. V přírodě se věším na místě z dálky viditelném (není nic horšího, než jeden oběsenej a pod ním tři důchodkyně, který šlehlo, když se jim v úrovni očí znenadání zhouply nohy - to je pak strašnýho papírování).
  5. Skok z mostu (volím dostatečně vysoký most - např. Nuselák - a skáču v noci a rychle. Nedělám to napínavý hodinovou přípravou a konzultací s psychologem a policíí, protože vím, že i oni nemají čas na zbytečný krafání. Při pádu hlasitě řvu, aby chodci v dopadisti mohli včas uskočit. Pokud mám čas, rozprostřu na místo dopadu igelitovou plachtu, případně si před skokem obléknu igelitový pytel. Ani havrani nemají času nazbyt.)
  6. Zastřelím se (volím potřebnou ráži a druh střeliva - nepředimenzovávám, ale taky nejsem krkna - a vybírám si spolehlivou zbraň, kterou si vyzkouším. Ostatně je to naposledy v životě a dělám to pro sebe tak můžu bejt trochu haur a nebudu přece sám na sobě šetřit. Volím trasu z ucha do ucha, nebo ústy směrem dozadu. Zásadně se nestřílím zpod brady nahoru, mozek rozcáknutý na stropě se blbě sloupává, prostřelenej prkennej strop a zastřelená bába o patro vejš taky nasere.)
  7. Přejedu se vlakem (hlavu mezi koleje, tělo ven, aby mě nemuseli pracně odmotávat z nápravy lokomotivy. Volím tratě s pomalu jedoucími vlaky a zásadně se vyhýbám tratím rychlíkovým. Policie má důležitějsí úkoly, než sběr a kompletaci osob na trase Praha - Havlíčkův Brod a pod.)

Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.